Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Рукава всмоктуючі 50 мм

Всмоктуючий пожежний рукав 50 мм дає можливість під час пожежі швидко і ефективно закачати воду або інший вогнегасний розчин з природного або штучного джерела за рахунок формування всередині зони зниженого тиску. Такими виробами комплектуються ручні або моторизовані помпи, насосне обладнання на об'єктах складського чи виробничого призначення. Рукава пожежні 50 мм часто використовуються в побутових цілях для перекачування технологічних рідин, паливно-мастильних матеріалів, газів і пара, відкачування водойм і ліквідації наслідків стихійних лих.

 

Рукав всмоктуючий 50 мм.

Пожежний рукав всмоктуючий - жорсткий прогумований трубопровід з армуванням з металевого дроту. Завдяки міцності і надійності конструкції він не складається і не перекриває потік рідини при формуванні всередині зони зниженого тиску. Прогумований матеріал забезпечує герметичність трубопроводу, його водо- і повітрянепроникність.

 

Технічні характеристики вироби:

  • діаметр умовного проходу Ду: 50 мілліметров;
  • температурний режим використання - від -35 ℃ до +90 ℃;
  • робочий тиск - до 0,3 мПа;
  • максимальний внутрішній тиск - 0,3 мПа;
  • пропускна здатність - 10,2 л/с.

 

Властивості і застосування.

Пожежний рукав 50 мм відрізняється міцністю, універсальністю і надійністю конструкції, невеликою вагою і вартістю. Він поставляється на ринок України секціями по чотири погонних метра, які можуть з'єднуватися один з одним або з насосним обладнанням за допомогою з'єднувальних гайок ГР-50. При заборі води із забруднених водойм на кінці шланга може бути закріплений фільтр або металева сітка.

 

Виходячи зі способу застосування, вони класифікуються на п'ять типів:

  • В - для води;
  • Б - для нафтопродуктів;
  • КЩ - для неорганічних сполук;
  • Г - для технологічних газів, повітря і пара;
  • П - для харчових продуктів.

 

Компанія Євросервіс пропонує широкий вибір напірних, всмоктувальних і напірно-всмоктувальних шлангів. Наша продукція сертифікована і дозволена до використання в Україні без обмежень. Зв'яжіться з нашим фахівцями будь-яким зручним для вас способом прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію з усіх технічних питань. Ми підберемо для вас оптимальну комплектацію замовлення і кращий спосіб доставки.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору