Головки для пожежних є спеціалізованим фітінг для швидкого монтажу пожежних рукавів та технологічного обладнання в єдину, герметичну і надійну систему для подачі водного розчину, піни або іншого туша рідини до вогнища спалаху або задимлення. Залежно від конструкційних елементів і призначення головки діляться на кілька типів і видів.

 

Компанії-виробники здійснюють випуск наступних видів головок (ГК) в залежності від їх технологічного будови:

 

Ці види визначаються характером з'єднання деталей між собою і типом підключається технологічного обладнання.

 

 

Заглушки служать для перекриття водоподающих каналів насосів і іншого водонапірної обладнання. Ці деталі використовуються для блокування нефункціонуючих в даний момент шляхів подачі туша рідини або розчину. ГК виготовляються з різними параметрами ваги, типорозмірів і діаметра робочого отвору.

 

Муфтові головки є одним з найбільш поширених типів сполучних пристроїв. Вони з'єднуються за допомогою нарізного сполучення одним кінцем з водоподаючого механізмами, а іншим - з іншого сполучною деталлю на іншому обладнанні.

 

Цапкова заглушка служить для з'єднання протипожежного рукава і вентиля. Вона складається зі сполучної втулки з зовнішнім різьбленням і двома «іклами», мають дві площини на зовнішній стороні. Цей тип пристроїв необхідний для з'єднання двох пожежних рукавів між собою або з водоподаючого механізмом, насосом.

 

Перехідні ГК мають вхідні отвори різних діаметрів і використовуються для зниження тиску в системі трубопроводів. Рукавні призначені для формування єдиної системи подачі з пожежного рукава і автоцистерни, моторизованої помпи або насоса.

 

При виборі конкретної моделі ГК необхідно брати до уваги робочий діаметр обладнання та матеріал, з якого вона зроблена. Залежно від свого призначення і функціональних особливостей ГК можуть випускатися заводами-виробниками з алюмінію, латуні, пластмаси та інших матеріалів, які можуть забезпечити легкість, довговічність і міцність виробу.

 

 

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм покупцям з'єднувальні головки для протипожежних рукавів різних типів і функціонального призначення з діаметром умовного проходу від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти Dn і вагою від ста п'ятдесяти грамів до двох кілограм двохсот грам. Всі наші моделі здійснюють швидке, герметичне і надійне приєднання протипожежних рукавів між собою або з пожежними установками і мають тривалий термін служби. Крім головок ви зможете придбати у нас і інший інвентар, інструмент і матеріали за найвигіднішими на ринку цінами.