6 липня о 05:40 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в однокімнатній квартирі на першому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку, що у м. Чернігові по проспекту Миру, 157А.

Загорання помітили сусіди та негайно викликали вогнеборців. На місце події оперативно прибуло три відділення пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області на автоцистернах та автодрабині.

На час їх прибуття спостерігалося горіння в одній із квартир та щільне задимлення сходової клітини.

Одночасно з гасінням пожежі вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору провели заходи по евакуації з під’їзду 7 мешканців будинку, серед них одна дитина.

Рятувальники о 05:51 пожежу локалізували та о 06:39 остаточно ліквідували. На щастя, жертв і постраждалих немає.

Вогнем пошкоджено меблі, внутрішнє облицювання стін та стелі, майно. Причина пожежі встановлюється. 

Джерело: ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник