3 січня о 19:38 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в с. Павлів Червоноградського району. Пожежа виникла в квартирі на четвертому поверсі 4-поверхового житлового будинку.

На момент прибуття пожежників до місця виклику з вікон квартири вибивалося полум’я. Густий чорний дим, заповнив сходову клітку будинку. На балконі сусідньої квартири про допомогу кричали люди.

Рятувальники включились у спеціальні засоби захисту органів дихання та зору та приступили до проведення робіт з гасіння пожежі та порятунку людей.

За допомогою спеціальних рятувальних пристроїв вогнеборці врятували з сусідньої квартири 6 людей, серед яких 3 дітей. Урятованих 3 жінок та дітей рятувальники передали працівникам медичної допомоги.

О 20:08 вогнеборці локалізували пожежу та о 20:43 ліквідували в складі 2-х ланок газодимозахисної служби. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 20 кв.м. Також пошкоджено облицювання стін та стелі на площі 45 кв.м та речі домашнього вжитку на площі 8 кв.м.

До ліквідації пожежі залучили 10 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки.

Причини та обставини виникнення пожежі встановлюються.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ПОЖСОЮЗ пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник