26 серпня о 16:24 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вул. Межовій у с. Водяне горить автоцистерна.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що під час руху транспортний засіб з‘їхав у кювет і перекинувся. Внаслідок цього відбулося загоряння залишків паливо-мастильних матеріалів в танках цистерни об’ємом близько 5 тонн. Загальна площі пожежі склала 50 м².

Завдяки правильно обраному вирішальному напрямку гасіння пожежі, вогнеборцям вдалося не допустити розповсюдження вогню на житловий сектор, який розташований за 5 метрів від місця виникнення загоряння.

О 17:00 рятувальники локалізували пожежу, а о 17:10 повністю ліквідували, використовуючи генератор піни ГПС-600.

Крім того, внаслідок факельного горіння автоцистерни, вогонь перекинувся на дерево. Рятувальники ліквідували загоряння, використовуючи спеціальну техніку ТОВ «Нібулон».

Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами проводиться розслідування.

Від ГУ ДСНС залучалися 5 одиниць техніки та 24 рятувальники, від ТОВ «Нібулон» 1 одиниця техніки, 3 співробітники.

Джерело: zp.dsns.gov.ua

Читати новини про надзвичайні події, на нашому Telegram каналі.

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник