Щорічно пожежі забирають сотні людських життів, завдають непоправної шкоди здоров'ю і приносять значні фінансові втрати приватним особам, підприємствам і організаціям різних форм власності. Аудит пожежної безпеки в Київській області - ефективний інструмент, який дозволяє виявити помилки і недоліки в існуючій на об'єкті системі протипожежної безпеки, своєчасно усунути їх, а після ліквідації стихійного лиха визначити причини його виникнення і провести розрахунок завданих фінансових збитків. Незалежна оцінка пожежного ризику проводиться спеціалізованими компаніями та організаціями Київської області, які мають ліцензію Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Що входить в набір послуг незалежної пожежно-технічної експертизи об'єкта?

Розрахунок пожежного ризику, що проводиться спеціалізованими підрядними організаціями в Київській області, включає в себе такі послуги:

♦ визначення зон в охоронюваних будівлях і спорудах, в яких можуть виникнути осередки пожежі;

♦ аудит пожежних ризиків;

♦ аналіз існуючих заходів забезпечення пожежної безпеки на об'єкті, визначення шляхів усунення недоліків і поліпшення захисту;

♦ після ліквідації надзвичайної ситуації - визначення зон і основних причин загоряння, шляхів розповсюдження полум'я по внутрішньому простору об'єкта.

Для проведення незалежного аудиту пожежної безпеки інженери підрядної організації проводять обстеження архітектурно-будівельних конструкцій будівлі, визначають конструкцію і режим роботи системи опалення, вентиляції та кондиціонування, характер функціонування виробничого обладнання та електромереж, вивчають проектну та будівельну документацію. Особлива увага приділяється робочої документації з проектування та встановлення протипожежної сигналізації.

Після ліквідації пожежі технічна експертиза є обов'язковою процедурою, яка передбачає виконання наступних технологічних операцій:

♦ обстеження місця виникнення пожежі;

♦ визначення характеристик і причин його формування;

♦ дослідження ступеня пошкодження архітектурно-будівельних конструкцій, обладнання та майна;

♦ дослідження ступеня відповідності об'єкта нормам протипожежної безпеки України;

♦ оцінка якості проектування, монтажу та працездатності сигналізації.

Як знайти підрядника для проведення пожежної експертизи в Київській області?

Незалежний аудит і оцінка ризиків може проводитися тільки ліцензованими підрядними організаціями, які мають допуск і дозвіл ДСНС України. Як засіб профілактики аудит в Київській області допоможе виявити помилки і недоліки існуючої системи протипожежної охорони, визначити шляхи її поліпшення і вдосконалення. Після виникнення та ліквідації вогнища загоряння технічні фахівці компанії допоможуть визначити причини його виникнення і оцінити вартість заподіяної фінансового шкоди.

Для того, що б замовити і провести експертизу ви можете використовувати базу даних перевірених компаній Київської області на нашому сайті - спеціально для вас ми зібрали кращих підрядників з бездоганною репутацією на ринку. Ціна на послуги обмовляються індивідуально і залежить від характеристик об'єкта, обсягів робіт та строків їх виконання. Зв'яжіться з обраною компанією за телефонами або електронною поштою і отримаєте безкоштовну консультацію з усіх питань.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!