Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Люки ревізійні

Ревізійний люк (вбудовані двері) - це прихована конструкційна деталь приміщення, що використовується для прокладки і технічного обслуговування інженерних комунікацій. Вони використовуються в житлових, виробничих, офісних і торгово-розважальних будівлях і спорудах, забезпечуючи швидкий і простий доступ до електричних, водопровідних, вентиляційних та інших систем.

Майже кожен з нас знайомий з ситуацією, коли в квартирі або будинку необхідно прокласти комунікаційні сіті таким чином, щоб до них був постійний доступ для обслуговування, ремонту та заміни, але, при цьому, ні самі мережі, ні технологічні отвори не псували внутрішній дизайн приміщення . Шляхом вирішення цієї проблеми є використання ревізійних люків або вбудованих ревізійних дверей.

Конструкційно вбудовуються двері представляють собою раму з дверима, яка монтується в спеціальний технологічний отвір. До поверхні рама кріпиться за допомогою гвинтових кріпильних елементів або цементно-піщаної стяжки. Поверхня дверей розташовується на одному рівні або глибше поверхні підлоги, стіни або стелі. У другому випадку на зовнішній поверхні дверей часто закріплюється декоративна накладка, що дозволяє замаскувати люк. Як накладки використовуються шпалери, керамічна плитка, натуральний камінь (граніт, мармур, травертин, піщаник), фарбування та інше.

1. рамка; 2. дверцята; 3. замок.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору