Кожен із нас хоче, щоб його квартира була безпечною та надійною. Саме тому з кожним роком протипожежні двері стають дедалі популярнішими. Адже завдяки таким дверям ви можете захистити свою квартиру від проникнення в неї вогню. Однак далеко не всі знають, як вибрати протипожежні двері.

Завдяки протипожежним дверям ви можете убезпечити від вогню не лише будинок та квартиру, а й офіс чи складське приміщення. Для того, щоб правильно вибрати такі двері, необхідно спочатку вирішити, з якого матеріалу вони мають бути. Адже протипожежні двері можуть бути виконані із різних матеріалів.

Які є двері

Найпоширенішими є металеві протипожежні двері. Вони можуть бути виготовлені з алюмінію, заліза або облицювального цинку.

Наступним видом протипожежних дверей є склопластикові моделі. Цей матеріал відрізняється гарною стійкістю до вогню. Якщо вони будуть покриті вогнетривким покриттям, це зробить ваші двері ще безпечнішими. Такі моделі можуть захищати кімнату від проникнення вогню протягом однієї години та більше.

Якщо ви хочете встановити дерев'яні двері, які захищатимуть ваше приміщення від вогню, то це також можливо. Адже деякі види деревини відрізняються стійкістю до високих температур та прямої дії вогню. Звичайно ж, необхідно просочувати спеціальними розчинами, які підвищать протипожежні якості дверей.

На що звернути увагу

При виборі протипожежних дверей потрібно звернути свою увагу на коробку. Вона може бути різною за своєю конструкцією.

Кутова коробка відрізняється тим, що її можна монтувати в різні отвори. Якщо ви встановите таку коробку, то лиштву треба буде встановлювати лише із зовнішнього боку.

Наступним видом є внутрішня коробка. Якщо ви оберете такий варіант, то ви можете взагалі не встановлювати лиштву. Вона встановлюється всередині самого отвору.

Якщо ви хочете сховати всі нерівності стін навколо дверей, то купуйте коробку, що охоплює. Така коробка охоплює двері з усіх боків. У цьому випадку лиштву треба встановлювати із зовнішньої та внутрішньої сторони, щоб сховати всі нерівності стін та надати дверям гарного та акуратного вигляду.

Що стосується виду дверей, то вони можуть бути різним. Якщо ви хочете протипожежні двері без шибок та виїмок, то купуйте глухе дверне полотно. В іншому випадку ви можете вибрати двері зі скляними вставками. Багато людей помилково думають, що двері зі склом не здатні тримати вогонь. Насправді скляні камери в протипожежних дверях заповнюються глеєм, який при нагріванні розтікається і заповнює всі щілини. Завдяки цьому двері стають стійкими до вогню.

Також протипожежні двері можуть мати одну або кілька стулок. Який варіант краще вирішувати вам. Варто пам'ятати лише про те, що протипожежні дверні двері зроблені так, щоб при пожежі Ви могли легко їх відкрити легким натисканням на двері.

Таким чином, можна зробити висновок, що вибір протипожежних дверей – справа відповідальна. Адже від Вашого вибору залежить не лише краса та дизайн приміщення, а й його безпека. Тому намагайтеся вибирати ті двері, які гармонійно впишуться в дизайн інтер'єру, а також будуть мати всі протипожежні властивості.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТ ЖИТТЯ!