Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Рукава всмоктуючі 100 мм

Пожежний рукав всмоктуючий 100 мм застосовується для гасіння вогнищ загоряння, а також в промисловості і при ліквідації наслідків стихійних лих для перекачування і транспортування рідких, газоподібних і сипучих матеріалів, нафтопродуктів і пара. Він характеризується міцністю, великою пропускною здатністю, зносостійкість, безпекою в експлуатації в найскладніших умовах. Перекачування робочої речовини здійснюється за рахунок формування всередині розрідженого простору за допомогою вакуумного насоса.

 

Рукав всмоктуючий 100 мм.

Всмоктуючий пожежний рукав - жорсткий тип трубопроводу, що складається з прогумованого матеріалу з армуванням металевим дротом. При формуванні всередині шланга зони зниженого тиску, армуючий матеріал перешкоджає схлопуванню конструкції і перекриття потоку рідини. Усмоктувальні пожежні моделі 100 мм призначені для забору рідини з природних або штучних водойм, баків і цистерн за допомогою насосного обладнання або мотопомп.

 

Технічні характеристики шланга:

 • діаметр умовного проходу Ду: 100 міліметрів;
 • вага метра погонного - 4,5 кілограм;
 • радіус вигину - 500 мм;
 • пропускна здатність - 70 л/с;
 • діапазон робочих температур - від -35 ℃ до +90 ℃;
 • робочий тиск - до 1,0 мПа;
 • максимальний внутрішній тиск - 1,0 мПа.

 

Рукав пожежний 100 міліметрів напірний пропонується покупцям на ринку України секціями по чотири метри погонних. Він має дві з'єднувальні головки ГР-100, які дозволяють швидко і герметично з'єднати шланг з іншого секцією, мотопомпою, насосним обладнанням або фільтром. За функціональним призначенням рукава пожежні діляться на п'ять класів - для води (В), нафтопродуктів і горючих матеріалів (Б), неорганічних сполук і кислот (КЩ), рідких харчових продуктів (П), газів і пари (Г).

 

Властивості і застосування.

Рукав пожежний всмоктувальний рекомендовано використовувати для комплектування мотопомп з робочим тиском до 0,03 мПа, в комунальному та сільському господарстві, при ліквідації наслідків стихійних лих, для відкачування і осушення водойм.

Він має такі властивості:

 • міцність конструкції;
 • надійність;
 • тривалий термін експлуатації;
 • універсальність застосування.

 

Компанія Євросервіс пропонує широкий вибір протипожежного обладнання, інструментів і засобів в широкому діапазоні. У нас ви зможете купити з доставкою вогнегасники, напірні, всмоктувальні та напірно-всмоктувальні шланги, комплектуючі та витратні матеріали. Ми пропонуємо найнижчу вартість, висока якість і кращий в Україні сервіс.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору