Постачання об'єкта системою протипожежної сигналізації - це тривалий процес, що складається з декілька етапів, першим з яких є етап проектування системи. Проектування здійснюється індивідуально, для кожної споруди, з урахуванням його конструкційних і технологічних особливостей, побажань замовника проекту, функціонального призначення будівлі, метражу, поверховості та інших факторів, що визначається нормативними вимогами пожежної безпеки України, чинних Державних стандартів і законодавчих актів.

 

 

Розробка проекту протипожежної сигналізації складається з наступних етапів:

1. формування технічного завдання на проект, що проводиться спільно зі службами замовника або компанії, яка буде здійснювати обслуговування об'єкта після его здачі в експлуатацію. Технічне завдання містить в собі тип протипожежної сигналізації, її характеристики і конструкційні елементи;

2. первинне дослідження об'єкта нерухомості фахівцями проектної організації, проведення замірів та виявлення конструкційних особливостей будівлі, які можуть зробити істотний вплив на процес установки системи;

3. формування пакета кошторисної документації, що включає в себе детальний набір необхідних робіт, витратних матеріалів та їх вартість;

4. докладне дослідження об'єкта фахівцями проектної організації, що включає в себе аудит протипожежного стану будівлі;

5. складання ескізного проекту протипожежної сигналізації;

6. погодження та затвердження проектно-кошторисної документації в органах пожежної безпеки України;

7. здача готового проектного рішення замовнику.

 

Як і сам проект, вартість формування проектної документації залежить від безлічі факторів і розраховується індивідуально. Основними з них є метраж і поверховість будівлі; його функціональне призначення; характер і кількість обладнання, встановленого в ньому; тип і технологічна складність протипожежної сигналізації.

Від якості складання проекту, його повноти і технологічної досконалості залежить надійність роботи системи в реальних умовах і рівень безпеки персоналу, співробітників або мешканців будинку. При виборі проектної організації слід враховувати ці чинники і довіряти тільки тим організаціям, які мають відповідний досвід і репутацію на ринку - правильна робота сигналізації під час пожежі здатна не тільки мінімізувати завдані збитки, а й врятувати людське здоров'я або навіть життя.

 

Компанія Євросервіс здійснює весь комплекс робіт з проектування та встановлення систем протипожежної сигналізації на об'єктах в Україні.

 

Наші фахівці мають всі необхідні знання і допуски на проведення робіт, володіють досвідом і позитивними рекомендаціями з боку наших клієнтів.

 

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

  • досвідчену команду професіоналів, що має багаторічний досвід успішної реалізації проектів різної технологічної складності;
  • успішне узгодження проекту сигналізації в органах пожежного нагляду і експертизи України. Всі наші проекти повністю відповідають поточним нормам і вимогам Правил пожежної безпеки, Державним стандартам та іншим законодавчим і нормативним актам України;
  • гнучку цінову політику і унікальна пропозиція для кожного замовника;
  • ліцензована діяльність на ринку України в сфері протипожежної безпеки;
  • комплексним підхід в забезпечення об'єктів - компанія проводить весь цикл робіт «під ключ», від проектування і монтажу системи сигналізації, до запуску її в експлуатацію, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

 

Компанія Євросервіс - це оптимальний варіант для корпоративних і приватних клієнтів України. Наш асортимент товарів та набір послуг в галузі забезпечення пожежної безпеки об'єктів нерухомості, транспортних засобів, квартир і житлових будинків дозволяє замовникові не взаємодіяти з декількома різними постачальниками та підрядниками, а мати справу з одним партнером.

В асортименті нашої продукції ви знайдете первинні засоби пожежогасіння, протипожежні двері і вогнестійкі конструкції, засоби індивідуального захисту та евакуації при пожежі, сповіщувачі і покажчики різних типів, протипожежні послуги. Ми працюємо з провідними світовими постачальниками в області пожежної безпеки, комплексних рішень і технологій безпосередньо, без посередників, що гарантує вам найякісніший, сертифікований товар і послуги за оптимальними цінами на ринку. Зв'яжіться з нами за телефонами або електронною поштою і отримаєте консультацію по всіх питаннях.