Системи протипожежної сигналізації - обов'язкова складова оснащення сучасних житлових, офісних, виробничих, складських та торгово-розважальних будівель і споруд. Монтаж систем здійснюється поетапно, першим з яких є проектування та технічний розрахунок. Планування кожного об'єкта є індивідуальним рішенням, заснованим на його конструкційних і технологічних характеристиках, вимогах Замовника, плануванні і функціональному призначенню, кількості поверхів і інших параметрах, визначених нормативними актами з протипожежної безпеки України та будівельними стандартами.

Проектування автоматичної пожежної сигналізації

Автоматична пожежна сигналізація (АПС) - це система технічних засобів, що включає в себе датчики, сповіщувачі, канали передачі даних, системи управління та інші блоки. У разі ідентифікації вогнища загоряння в будівлі або споруді АПС передає сигнал тривоги на пульт управління, сповіщає мешканців, співробітників або працівників про аварійну ситуацію на об'єкті, активує системи автоматичного гасіння, блокує канали вентиляції і кондиціонування, системи контролю доступу. Протипожежні комплекси часто об'єднують з охоронними в єдину охоронно-пожежну сигналізацію (ОПС).

Проект пожежної сигналізації розробляється в кілька етапів:

  1. На підставі вимог Замовника, компанії, яка буде здійснювати ТО системи, параметрів і функціонального призначення будівлі або споруд формується технічне завдання (ТЗ) .ТЗ містить в собі наступну інформацію - вид сигналізації, її основні технічні характеристики і конструкційні блоки;
  2. Фахівці організації-проектанта проводять дослідження об'єкта, технічні виміри, виявляють особливі конструкційні елементи і деталі будівлі, які будуть впливати на монтаж та експлуатацію ОПС;
  3. Складається специфікація обладнання та витратних матеріалів, необхідних для установки і функціонування пожежної сигналізації;
  4. Складається кошторис, що включає весь необхідний набір робіт і їх вартість;
  5. Фахівці організації-проектанта проводять дослідження об'єкта, яке включає в себе аудит протипожежного стану споруди;
  6. Формується ескізний проект АПС;
  7. Проектно-кошторисна документація проходить процедуру затвердження в органах протипожежної безпеки України;
  8. Готовий і погоджений проект передається Замовнику.

Проект АПС - вартість робіт

Вартість розробки пакету проектної документації залежить від великої кількості параметрів і розраховується індивідуально для кожного об'єкта. Головними з цих параметрів є функціональне призначення об'єкта, загальна площа, поверховість, обсяг і характер товару, що зберігається, майна або обладнання, вид і характеристики обраної Замовником пожежної сигналізації.

Від повноти і якості сформованого проекту, його технологічної правильності залежить надійність функціонування оповіщення, безпека людей, які живуть або працюють в будівлі. В процесі вибору компанії-проектанта необхідно брати до уваги ці фактори і довіряти тільки тим учасникам ринку, які мають підтверджений досвід виконання таких робіт та високий рівень довіри на ринку. Коректна робота ОПС під час пожежі може не тільки врятувати людські життя, але і зберегти цінне майно від вогню, мінімізуючи фінансові втрати.

Де замовити послуги проектування ОПС в Україні?

Компанія Євросервіс - ваш надійний партнер, який пропонує повний комплекс послуг проектування і монтажу систем АПС і ОПС «під ключ». Наш штат укомплектований лише досвідченими фахівцями, що володіють необхідними навичками, знаннями і допусками.

Співпраця з компанією «Євросервіс» - це:

♦ досвідчена команда проектантів, інженерів і монтажників, яка має багатий досвід виконання робіт різної технологічної складності;

♦ успішне проходження процедури узгодження документації в органах протипожежного нагляду і експертизи України. Виконані нашими фахівцями проекти відповідають всім актуальним нормам і вимогам українського законодавства;

♦ конкурентна цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта;

♦ комплексним підхід до забезпечення захисту об'єктів різного функціонального призначення - компанія «Євросервіс» пропонує повний комплекс робіт «під ключ», від складання робочого проекту та установки системи сповіщення, до технічного обслуговування протягом всього терміну її експлуатації.

Центр пожежної безпеки «Євросервіс» - це надійний партнер для фізичних і юридичних осіб України. Ми пропонуємо на ринку широкий асортимент товарів і набір послуг для забезпечення протипожежного захисту будівель і споруд, легкового, вантажного і пасажирського автотранспорту, квартир і заміських будинків, що дає можливість клієнту не контактувати з великою кількістю різних постачальників і підрядників.

У нашому магазині ви зможете придбати вогнегасники, багри, лопати, ломи, інші інструменти та інвентар, захисні двері і вогнестійкі конструкції, ЗІЗ органів дихання, зору і слуху, обладнання для безпечної евакуації, сповіщувачі, послуги проектування і монтажу. Ми є партнерами провідних світових і вітчизняних брендів в сфері протипожежної безпеки, що гарантує нашим клієнтам і покупцям товар і послуги з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Якщо у вас є питання або пропозиції - зв'яжіться з нами в онлайн-чаті, за телефонами або електронною поштою, вказаними на сайті.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!