Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Світлові покажчики і сповіщувачі автономні

У будь-якому сучасному будинку/офісі/підприємстві або торговому центрі встановлено безліч різного роду знаків і покажчиків. Завдяки їм у разі виникнення непередбачених ситуацій, на кшталт пожежі, люди можуть швидко зорієнтуватися в непростій обстановці.

Автономний світловий покажчик - обов'язковий атрибут будь-якого торгового центру або промислового підприємства. Основне призначення таких приладів - дозволити працівникам і гостям безперешкодно і без ризику для життя і здоров'я покинути об'єкт в разі виникнення непередбачених ситуацій або виходу з ладу робочої мережі електроживлення (пожежі, аварійні ситуації, збої і т.п.).

Світлові покажчики з автономним живленням принципово відрізняються від звичайних покажчиків двома параметрами:

  1. Наявність автономного джерела електроживлення - акумулятора, який дозволяє приладу якийсь час функціонувати без підключення до основної робочої мережі
  2. Можливість включення в разі спрацювання сигналізації.

Для таких приладів існують спеціальні вимоги до колірного оформлення: для евакуаційних знаків (покажчики виходу, напрямки виходу) застосовується оформлення в зеленому і білому кольорах: фон повинен бути зеленого кольору, графічні символи і текст на ньому - білого. Для знаків пожежної безпеки - червоно-білого.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:

Немає товарів

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору