9 лютого о 13:18 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння рейкового наземного транспорту, за адресою: Кирилівська, 57, що у Подільському районі столиці.

До місця виклику було направлено 2 відділення чергового караулу 14 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління.

По прибуттю до місця події, під час проведення розвідки, рятувальники встановили, що горить дах снігоочіщувального трамваю. Спостерігалося задимлення у кабіні.

За допомогою драбини вогнеборці піднялися на дах трамваю, та за допомогою порошкових вогнегасників вже о 13:30 локалізували пожежу, а о 13:35 ліквідували на площі 2 м².

Травмованих та загиблих на пожежі не виявлено.

Причини пожежі наразі встановлюються.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник