Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнегасники для дому та офісу

Вогнегасники - просте і дуже ефективний засіб гасіння пожеж на самому ранньому етапі їх виникнення. Характерною особливістю цього виробу є простота використання, що не вимагає спеціальних знань і навичок, і високі експлуатаційні характеристики при різних типах загорянь. Найбільш актуальним є застосування вогнегасників для будинку або офісу - своєчасне придушення вогнища загоряння може врятувати не тільки людське здоров'я, а й життя.

Обов'язкова наявність переносних або пересувних вогнегасників (ОТ) в промислових, торгово-розважальних, складських, офісних та побутових будівлях і спорудах обумовлено Правилами протипожежної безпеки України. Вони повинні відповідати нормам та вимогам Державного стандарту України та мати сертифікат встановленого зразка. Для визначення точної кількості ВІД, необхідних на об'єкті, потрібно враховувати такі фактори, як:
• потенційний рівень пожежної небезпеки будівлі або споруди;
• поверховість, кількість приміщень і метраж;
• наявність автономних РЕАЛИЗАЦІЯ систем та інші фактори.

Принцип дії вогнегасників заснований на придушенні вогню і зниженні температури вогнища горіння за допомогою вогнегасної речовини. Як нього можуть виступати порошкові і газові суміші, повітряна емульсія, вода і водяні розчини.

Перший тип ВІД являє собою металевий балон з порошком усередині, який використовує для витіснення суміші закачаний під тиском інертний газ. Перевагами порошкових вогнегасників є їх універсальність - вони використовуються для гасіння палаючих газів і рідин, твердих матеріалів і електроустановок. Такі ВІД займають небагато місця, вони легкі, дешеві і ефективні, використовуються в адміністративних, житлових і промислових будівлях, на транспорті. До недоліків порошкових сумішей можна віднести сильне забруднення сумішшю поверхонь в приміщенні, відсутність охолоджуючого ефекту і зниження видимості, що може сильно ускладнити евакуацію з будівлі.

ВІД, що використовують газові суміші, застосовуються для придушення горіння рідин, газів і електроустановок - всюди, де придушити вогонь можна за рахунок витіснення кисню з вогнища загоряння. Гасіння твердих речовин можливо тільки в тому випадку, якщо вони не можуть тліти зсередини. Найпопулярнішими моделями є ВІД на вуглекислому газі. Перевагою таких вогнегасних засобів є відсутність забруднення речей в приміщенні при їх застосуванні, а до недоліків можна віднести небезпека їх використання в замкнутому просторі невеликого обсягу через різке підвищення концентрації вуглекислого газу.

Повітряна емульсія як гасячого складу абсолютна нешкідлива як для людей, так і для майна і механізмів. Такі типи ВІД широко використовуються в місцях масового скупчення людей - в школах і дитячих садах, лікарнях і поліклініках, готелях і гуртожитках. Вони застосовуються для гасіння пожеж усіх категорій - при попаданні на поверхню, що горить емульсія утворює тонку плівку, переважну вогонь. Головним недоліком таких вогнегасників є їх вартість - вона набагато вище, ніж інші моделі.

ВІД на водяних розчинах є найбільш не завдають шкоди довкіллю - вони швидко і ефективно знижують температуру в приміщенні і перекривають доступ кисню до вогнища горіння. Цей тип використовується для всіх видів пожеж, крім палаючих електроприладів і проводки під напругою.

Для раціонального вибору вогнегасника для будинку або офісу необхідно оцінити кілька факторів:
• площу, яка захищається - в середньому на 10 м.кв. потрібно близько одного кілограма гасячого речовини;
• горючі речовини в приміщенні - в залежності від того, сконцентровані чи в приміщенні рідкі, тверді, газоподібні горючі речовини і матеріали або електроприлади необхідно підбирати конкретний вид ОГ;
• осіб, які повинні використовувати ВІД в екстреній ситуації - деякі моделі мають відносно велику вагу і технічну складність запірного механізму;
• оптимальну вартість вогнегасника - необхідно вибрати таку модель, яка буде відповідати критерію якість / ціна;
• наявність в приміщенні цінного майна або матеріалів, які можуть зіпсуватися під впливом гасячого складу;
• наявність дозвільної документації на ВІД.

Компанія Євросервіс пропонує своїм клієнтам широкий асортимент вогнегасників для офісу і вдома різних марок і типів. Всі наші вироби мають гарантію якості і сертифікати встановленого в Україні зразка. Для того, що б зробити оптимальний вибір, зверніться до наших менеджерів по телефону або електронній пошті - вони допоможуть підібрати необхідну модель і зроблять унікальна цінова пропозиція. Крім вогнегасників наш магазин пропонує вашій увазі повний асортимент первинних засіб пожежогасіння та вогнезахисту.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору