Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Фарба протипожежна для металу

Сталеві і чавунні конструкційні елементи будівель і споруд не горять, але під дією високої температури, під час пожежі, вони втрачають свої характеристики і стійкість до механічних навантажень. У підсумку це може призвести до руйнування будівель і споруд, привівши до людських жертв, значних матеріальних збитків і небезпеки поширення вогню на інші території. Вогнезахисні фарби по металу істотно знижують ризик обвалення, надаючи персоналу або мешканцям достатньо часу для того, щоб покинути охоплену вогнем будівлю. Вогнезахист металу є обов'язковою умовою введення житлової, офісної, промислової або торгово-розважальної споруди в експлуатацію.

Протипожежна вогнезахист металоконструкцій – основні види

Протипожежна обробка для металу здійснюється за допомогою таких матеріалів:

  • термостійкі плити;
  • спеціальна штукатурка;
  • вогнестійкі фарби по металу.

Використання плит і штукатурки є ефективним способом захисту металоконструкцій у екстремальних ситуаціях, але вони мають ряд недоліків. Процес нанесення штукатурки і обшивки плитами займає багато часу і сил, відрізняється високою вартістю, а крім того, він значно збільшує об'єм металоконструкцій.

Вогнестійка фарба по металу

Вогнестійка фарба – популярний спосіб вогнезахисту металевих поверхонь в Україні, який використовується у виробничих, складських, житлових і громадських будівлях. Фарба швидко і легко наноситься на поверхню металу, добре тримається за будь-яких умовах, володіє великою стійкістю до високої температури. У нормальних умовах захисні фарби інертні.

За типом своєї дії вони діляться на дві групи – що спучуються і не спучуються. Вогнестійка фарба що спучується під дією високої температури під час пожежі значно збільшується в об'ємі, утворюючи захисну оболонку навколо металевих елементів, здатну значний час витримувати екстремальні умови. Cклад що не спучується на основі силікатів під дією відкритого вогню і високої температури формують тонку, міцну захисну плівку, яка захищає метал від ушкодження.

Де купити протипожежні фарби для металу в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс – ваш надійний постачальник засобів вогнезахисту будівельних конструкцій. Ми представляємо на ринку України кращі зразки інструментів, техніки, обладнання та матеріалів від провідних світових і вітчизняних брендів за самою вигідною ціною.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору