Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнегасники для АЗС и СТО

   Вогнегасники для АЗС і СТО.   

Автозаправні станції та станції технічного обслуговування - це місця, в яких кожен день ми заправляємо свої машини, моєму їх, набуваємо різні товари, п'ємо каву. У більшості випадків нам навіть в голову не приходить думка, що ми знаходимося в місцях підвищеної пожежної небезпеки, а тим часом екстрена ситуація може призвести до розірвання і катастрофічних наслідків.

Головними факторами пожежної небезпеки на таких об'єктах є автомобілі, запаси паливно-мастильних та паливних матеріалів, зріджених вуглеводневих газів, хімічні речовини, що використовуються в процесі миття автотранспортних засобів, товари в магазинах на автозаправних станціях. Згідно правил і норм пожежної безпеки України все автозаправні станції та станції технічного обслуговування повинні мати набір засобів первинного пожежогасіння:

• ящики з піском або іншим туша сипучим складом;

• пожежні щити з набором інвентарю;

• вогнегасники різних марок і типів.

 

Вогнегасники для АЗС і СТО можуть бути вуглекислотного, порошкового та повітряно-пінного типів. Вуглекислотні моделі використовуються в будівлях і спорудах промислового призначення, енергетичних установках і об'єктах, складах нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалах, автозаправних станціях. Вони здатні ефективно гасити палаючу проводку та електрообладнання під напругою, зріджений природний газ та інші рідкі, газоподібні і тверді горючі речовини, що не мають властивостей підтримувати процес тління всередині своєї структури.

Вуглекислотні вогнегасники для СТО і АЗС використовують як гасячого речовини діоксид вуглецю, який знаходиться під високим тиском в товстостінній металевому корпусі в рідкому вигляді. При активації механізму запуску рідина подається в осередок загоряння і миттєво переходить в газоподібний стан, знижуючи температуру. Зниження температури до критичної для процесу горіння позначки і витіснення кисню із зони пожежі швидко і ефективно збиває полум'я і гарантує неможливість повторного виникнення вогню.

 

Використання вуглекислотних вогнегасників має і свої обмеження:

• туша газ не є безпечним для здоров'я людини - після його використання приміщення необхідно швидко провітрити і використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання;

• під час застосування вогнегасника металеві елементи спускового механізму сильно охолоджуються, що може викликати обмороження шкірних покривів людини - необхідно проявляти обережність або використовувати захисні рукавиці або рукавички;

• вуглекислотні моделі мають відносно невелику площу покриття. Так, наприклад, вогнегасник об'ємом п'ять літрів і вагою в три з половиною кілограми може ефективно загасити всього 0.20 м.кв. палаючого скрапленого газу;

• відносно велика ціна.

 

Якщо ви хочете купити вогнегасник за оптимальною ціною і з більшою площею гасіння - зупиніть свій вибір на порошкових моделях. На відміну від вуглекислотних, порошкові мають оптимальну вартість для покупця, використовуються для всіх типів пожеж і відрізняються більшою ефективністю в розрахунку на один кілограм гасячого складу. За своєю конструкцією вогнегасники являють собою балон, заповнений сумішшю з мінеральних солей і спеціальних добавок, що перешкоджають злежуванню і злежування речовини.

У балон може бути закачаний витісняє газ під тиском або він може бути забезпечений газогенеруючих елементом - в другому випадку між моментом пуску вогнегасника і подачею гасячого складу проходить деякий час (від трьох до 10 секунд). Порошкові моделі можуть зберігатися в будь-якому положенні (стоячи і на боці) в широкому діапазоні температур - на вулиці і в приміщенні.

 

Порошкові моделі також мають свої обмеження і недоліки:

• їх використання на відкритому просторі в умовах сильного вітру обмежена;

• застосування в приміщенні може проводитися тільки після завершення евакуації персоналу та відвідувачів - порошкова суспензія в повітрі сильно ускладнює видимість;

• тривале зберігання призводить до утворення грудок, що ускладнюють подачу гасячого складу в осередок загоряння;

• порошкові моделі не мають охолоджуючий ефект - можливі повторні виникнення вогнищ загоряння.

 

Повітряно-пінні типи вогнегасників менш поширені, так як мають більшу ціну в порівнянні з попередніми моделями. Туша склад приблизно на 90% складається з повітря, на 9.5-9.7% з води і на 0.5-0.3% з піноутворюючого  складу.

 

Центр пожежної безпеки Євросервіс має широку лінійку вогнегасників для автозаправних станцій і СТО з гарантією якості на кожну одиницю продукції і всіма необхідними сертифікаційними документами. Для того, щоб замовити і купити нашу продукцію або отримати консультацію по всіх питаннях - зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті. Наші фахівці допоможуть вибрати правильний набір товарів за найнижчими цінами на ринку України.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору