Забезпечення пожежної безпеки на об'єктах нерухомості Києва - найважливіший обов'язок керівників керуючих підприємств і організацій всіх форм власності. Недооцінка ступеня небезпеки і халатне ставлення можуть призвести не тільки до значних матеріальних збитків, а й до втрати працездатності або життя. Одним з найбільш дієвих методів захисту об'єкта від вогню є послуга віддаленого контролю за системами протипожежного захисту, що надається спеціалізованими організаціями Києва.

Як організовано пожежне спостереження в Києві?

Спостереження за системами протипожежного захисту в Києві здійснюється за допомогою пожежної сигналізації, встановленої на об'єкті, каналів передачі сигналу і централізованого пульта, який знаходиться в підрядній компанії. Компанія-підрядник надає своїм клієнтам такі послуги пожежного моніторингу:

♦ прийом оператором сигналу тривоги, переданого по каналу зв'язку, на централізований пульт із зазначенням параметрів - точного часу надходження, умовного позначення приміщення, виду і номера сповіщувача що спрацював;

♦ передача сигналу в пожежну службу для виклику рятувальників;

♦ діагностика системи сигналізації, перевірка сповіщувачів, оповіщувачів, систем димовидалення та автоматичного гасіння на наявність неполадок і поломок;

♦ зберігання і обробка всіх сигналів тривоги в централізованій базі даних.

Для виконання зазначених робіт пожежного спостереження в Києві компанія-підрядник повинна мати в своєму штаті операторів для цілодобового обслуговування пульта, інженерів, електромонтажників та програмістів.

Як вибрати підрядника для контролю за системами пожежної автоматики в Києві?

Спостереження за протипожежним обладнанням є ліцензованим видом діяльності, який потребує оформлення спеціальних допусків та ліцензій в Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Крім ліцензії, підрядна організація зобов'язана мати:

♦ штат досвідчених технічних фахівців в відповідною кваліфікацією;

♦ набір необхідних технічних і програмних засобів і інструментів;

♦ портфоліо компаній-замовників по пультовому спостереженню за установками пожежної автоматики в Києві;

♦ бездоганну репутацію на ринку.

Для замовлення послуги пультового спостереження за системами протипожежного захисту ви можете використовувати онлайн-базу даних на нашому сайті. Всі компанії-учасниці списку мають необхідні допуски і ліцензію, штат досвідчених інженерів і набір необхідного обладнання для організації пожежного спостереження. Для вашої зручності компанії згруповані за географічною ознакою з можливістю вибору області або міста розташування.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!