Всі власники житлової, торгової, офісної, складської та промислової нерухомості Київської області зобов'язані забезпечити протипожежну безпеку свого об'єкта для максимального збереження людського здоров'я, життя і цінного майна. Легковажне ставлення до цього питання може призвести до адміністративної відповідальності і найтрагічніших наслідків. Одним з найбільш дієвих методів збереження будівлі від вогню є контроль за системами протипожежного захисту, який можна замовити у спеціалізованих компаній Київської області.

Які послуги пожежного спостереження в Київській області надають підрядні організації?

Послуги спостереження за системами протипожежного захисту надаються тими компаніями, які мають пакет дозвільної, сертифікаційної і ліцензійної документації, оформленої в Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Пожежний моніторинг здійснюється за допомогою підключення комплексу сигналізації до централізованого пульта, який цілодобово обслуговує команда операторів. У разі надходження сигналу тривоги з об'єкта в Київській області автоматизована система пульта здійснює:

♦ контроль сигналу з автоматичною фіксацією точного часу, об'єкта, номера дільниці, в якому спрацював сповіщувач, і тип сповіщувача;

♦ виклик на об'єкт рятувальників ДСНС;

♦ перевірка технічного стану системи захисту для виявлення можливих неполадок, поломок, виходу з ладу сповіщувачів та оповіщувачів;

♦ зберігання, аналіз і обробка всієї інформації що надійшла.

Для спостереження за системами протипожежного захисту підрядні організації повинні мати в своєму штаті досвідчених інженерів, електротехніків, операторів пульта і програмістів.

Як правильно вибрати підрядника для контролю за системами пожежної автоматики в Київській області?

Для того, що б вибрати підрядника з організації системи централізованого пожежного спостереження Замовник повинен переконатися в наявності:

♦ укомплектованого штату технічного персоналу і операторів пультового спостереження;

♦ ліцензій, сертифікатів і допусків Державної служби України з надзвичайних ситуацій;

♦ успішного досвіду реалізації таких проектів;

♦ гарантій якості на всі виконувані роботи і надані послуги.

Центр пожежної безпеки «Євросервіс» представляє базу перевірених компаній з надання послуг моніторінгу об'єктів нерухомості, торгово-розважального, складського, виробничого або невиробничого призначення. Всі організації нашого списку мають бездоганну репутацію на ринку, надають послуги пожежного спостереження в містах і населених пунктах Київської області.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!