Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Щити розподілу та обліку електроенергії

Ящики обліку - міцні конструкції, які використовуються для забезпечення обліку, прийому, перерозподілу електричної енергії. Дані вироби прийнято застосовувати для організації вузлів обліку. Вони забезпечують комутації в електричних мережах. Залежно від рівня захисту, кліматичних особливостей на які розраховані, можуть встановлюватися, як зовні, так і всередині будівель. Застосовуються в офісних, промислових, побутових приміщеннях.

Призначення обліково-розподільних ящиків

Розподільні щити є обліково-розподільними пристроями для силових обліково-розподільних вузлів, а з застосуванням пристроїв модульного типу - для забезпечення безпечної роботи мереж з напругою в 380 / 220В від струмів перевантаження та інших різких змін в мережі. Розподільні щити поділяються за типом кріплення на два типи: навісні, які розташовуються безпосередньо на площині, і вбудовуються, які слід монтувати в ніші. У виробах такого типу можна розташувати близько півсотні модульних пристроїв. На сьогоднішній день для розподільних щитів є два типи захисту для ЩУРн: IP-31 для щитів навісного типу і IP-30 для виробів вбудованих всередину стіни.

Застосування розподільних щитів

Розподільні щити допускається застосовувати не тільки в промислових будівлях, а й в цивільному будівництві. Завдяки широкій тіпоразмерной лінійці, будь-який споживач зможе підібрати собі те, що потрібно, при цьому, не витрачаючи гроші на зайві сантиметри простору чи інші речі. Згідно з останніми вимогами ГОСТів в дверцятах розподільного щита є скляне віконце для контролю і реєстрації показань приладу обліку електричного струму.

Розподільний щит даного типу має установчу панель для монтажу приладу обліку, DIN-рейку для кріплення електричних пристроїв і замок для обмеження доступу всередину щита. Ключ має загальний секрет, що дозволяє полегшити роботу обслуговуючого персоналу.

Розподільні щити допускається встановлювати в заміських будинках і для того, щоб запобігти ураженню електричним струмом кого-небудь з близьких або будівельників, даний пристрій має захисну панель. Дана панель закриває всі елементи, по яких протікає струм, і відкрити її можливо тільки при наявності додаткових коштів, і тим самим, ця панель зменшує ризик нещасного випадку.

Конструкція щитів обліку та розподілу

Ущільнювальний елемент ЩУРн виконується з композитного поліуретану, що дозволяє виключити потрапляння вологи всередину щита. На даний момент корпусу розподільних щитів подаються разом зі знаками безпеки, маркувальної графою, елементами ущільнювачів і фарбуються в три кольори. Допускається виготовлення зі ступенем захисту IP31 і IP54. При ступеня захисту IP54 корпус щита має додатковий лабіринтовий тунель для запобігання попадання всередину вологи.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору