14 грудня о 03:57 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла 9-ти поверховому житловому будинку на вул. Академіка Вальтера, 7 у Київському районі Харкова.

До місця виклику негайно було спрямовано 6 оперативних пожежно-рятувальних відділень на автоцистернах і автодрабина. Прибувши за викликом, вогнеборці встановили, що пожежа відбувалась у квартирі на 7-му поверсі, де горіли домашні речі на площі 40 м². В результаті пожежі утворилась сильне задимлення. Під час гасіння вогню у палаючій квартирі бійці ДСНС відшукали тіла 2 загиблих людей, особи яких наразі встановлюються. З небезпечних задимлених зон на свіже повітря ланками газодимозахисної служби евакуйовано 12 мешканців.

Пожежу було локалізовано о 06:30 та ліквідовано повністю о 06:57.

До робіт з пожежогасіння залучались біля 35 чоловік особового складу ДСНС та 9 одиниць основної та спеціальної пожежної техніки.

Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.

Джерело: ГУ ДСНС України у Харківській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.