Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнегасники в електроустановках

Будинки електрощитових, трансформаторної підстанції, а також приміщень з електрообладнанням і проводкою під напругою характеризуються підвищеною пожежною небезпекою – перевантаження в електромережі, іскри, поява дуги і коротке замикання може призвести до займання ізоляції, інших легкозаймистих речовин і матеріалів. Для швидкого придушення пожежі використовуються переносні і пересувні вогнегасники порошкового і вуглекислотного типів – вони дозволяють дистанційно збити вогонь, не давши йому набрати силу, завдати істотної матеріальної шкоди і привести до людських жертв.

Вогнегасник на підстанції і в електрощитову - класифікація

Вогнегасник (ВГ) для електрики складається з ємності циліндричної форми, виготовленої з пластику або стали, запірно-випускового пристрою, розтруба або гумового шланга з соплом, захисної пломби. Якщо він відноситься до закачних моделей – в комплектацію входить датчик внутрішнього тиску і манометр. У металевих моделях зовнішня поверхня балона забарвлюється спеціальної порошковою фарбою в червоний колір – це робить вогнегасник добре помітним в будь-якій ситуації і захищає метал від корозії.

За власної ваги вогнегасники поділяються на два класи – переносні і пересувні. Переносні моделі для електропроводки важать до двадцяти кілограм – вони можуть використовуватися однією людиною в електроустановках і для електрощитової невеликої площі. Пересувні моделі мають балони вагою від двадцяти до чотирьохсот кілограм. Вони монтуються на спеціальній колісній базі, розраховані на гасіння електрощитка і обладнання на великих об'єктах, складах і виробничих підприємствах.

Порошкові ВГ використовують в якості робочої суміші тонкодисперсні солі негорючих мінеральних речовин, які подаються з балона витісняючим газом під тиском. Такі моделі застосовуються в електроустановках і щитових з робочою напругою до 1000В – порошок покриває палаючу речовину, припиняючи доступ кисню до полум'я. Вони відрізняються невисокою ціною і тривалим терміном експлуатації.

Вуглекислотні моделі застосовуються для гасіння пожеж в електроустановках під напругою від 1 кВ до 10 кВ. У ємності балона знаходиться діоксид вуглецю – вириваючись з сопла, він швидко знижує власну температуру, охолоджуючи палаючу поверхню і витісняючи кисень з вогнища загоряння. Вуглекислий газ, на відміну від порошкових сумішей, не забруднює приміщення, але може бути небезпечний для органів дихання людини в обмеженому просторі.

Де купити вогнегасники для електроприладів і обладнання під напругою?

Компанія Євросервіс – це найширший вибір і кращі ціни на протипожежний інвентар і обладнання в Україні. У нас ви зможете придбати переносні і пересувні ВГ для автомобіля, квартири, будинки, складу, офісу, виробничого цеху, магазину, підстанції оптом і в роздріб з гарантією якості і повним комплектом технічної документації.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору