Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Протипожежні двері для шкіл

Школи є навчальними закладами, до яких пред'являються особливі вимоги щодо забезпечення пожежної безпеки. Однією з таких вимог є установка протипожежних дверей - металеві захисні двері монтуються в школі місцях з'єднання сходових клітин з коридорами, а також у внутрішніх протипожежних перегородках. Їх головною функцією є уповільнення поширення вогню, високої температури і токсичних газоподібних продуктів горіння по будівлі, забезпечення достатнього часу для безпечної евакуації персоналу та дітей з охопленого вогнем приміщення.

Конструкція вогнестійких дверей для шкіл

Протипожежні двері в школу складаються з двох листів холоднокатаної сталі товщиною по 1,5 міліметра і внутрішнього теплоізоляційного шару з вогнетривкого матеріалу. Внутрішній шар являє собою мінеральну вату, яка виготовляється на основі волокна з базальту - вона не горить, не виділяє токсичних речовин при нагріванні, відрізняється відмінними термо- і звукоізоляційними характеристиками. Зовнішня поверхня забарвлюється порошковою фарбою в сірий або інший колір за бажанням Замовника для захисту від бруду, корозії, на неї наносяться спеціальні позначення і попереджувальні знаки.

Залежно від місця установки можуть мати одно- і двостулкові конструкцію, бути «глухими» або мати оглядові віконця з прозорого вогнетривкого скла. Рама виготовляється з гнутого металевого профілю або труби прямокутного перерізу з внутрішнім наповнювачем і комплектується доводчиками. У місцях з підвищеною прохідністю - оснащуються запірним механізмом типу «Антипаніка» зі спеціальною планкою - він дозволяє в критичній ситуації навіть дітям відкрити її зсередини без використання ключів і забезпечити безпечну евакуацію.

Ключові технічні особливості

Протипожежні двері в школі повинні відповідати наступним вимогам:

• відповідність рівня вогнестійкості (EI) в хвилинах вимогам і правилам протипожежної безпеки, будівельним стандартам України та розробленим проектним рішенням;

• антивандальні властивості - зовнішня поверхня повинна бути стійка до механічних пошкоджень;

• легке очищення від бруду і пилу;

• хороша звукоізоляція;

• міцна, надійна і безпечна для дітей фурнітура;

• гігієнічність матеріалів і відповідність найсуворішим екологічним нормам.

Де купити протипожежні двері для шкіл за найкращою ціною?

Компанія Євросервіс займається виробництвом і реалізацією вогнестійких дверей і спеціальних конструкцій для дитячих садків, шкіл, вищих навчальних закладів, житлових, офісних, виробничих та торгово-розважальних об'єктів. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, кращий асортимент на ринку України і самі конкурентні ціни.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору