Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Спецодяг

На сьогоднішній день Спецодяг є не тільки зовнішньою відмінною рисою приналежності до певного підприємства (і певної професії). Спецодяг (її зовнішній вигляд, функціональність, міцність, зносостійкість, особливі властивості) повинна відповідати специфіці професій. Спецодяг включає в себе основний одяг, Верхній одяг (в холодну пору року), взуття, робочі рукавички, в ряді випадків — захисні маски, протигази, каски і так далі.

Спецодяг повинен бути зручним в шкарпетці, а матеріал, з якого він пошитий, повинен «дихати» (так як працівник знаходиться в спецодязі значний час і його хороше самопочуття безпосередньо впливає на продуктивність праці). Сучасній уніформі пред'являються серйозні вимоги щодо захисту: відповідність спецодягу нормам з безпеки для здоров'я ставиться на чільне місце. Також Спецодяг має і велике рекламне значення. У цьому плані в хід йдуть і корпоративні кольори підприємств, і розміщення на одязі логотипів, назви фірми, контактних телефонів. Маркетингові дослідження показали істотний вплив цих рекламних ходів на зростання довіри до компанії з боку діючих і потенційних клієнтів, тому уніформу багато підприємств намагаються поставити на службу успішному веденню бізнесу.

 

Сучасний Спецодяг підрозділяється на класи, в залежності від сфер використання. В першу чергу Спецодяг можна розділити на побутову і виробничу, професійну. Виробничий одяг підрозділяється на чотири великі класи:

 • одяг для робітників;
 • одяг спеціального типу;
 • технологічний одяг;
 • Уніформа (фірмовий одяг).


У більш широкому сенсі Спецодяг ділиться на такі класи (по області використання):

Спецодяг - як засіб захисту від забруднення різного типу. По суті-це Спецодяг загального призначення. Використовується дуже широко в різних сферах.

Спецодяг для роботи в умовах низьких температур. Спецодяг загального використання в утепленому варіанті.

Спецодяг для медичних працівників. Тип спецодягу, до якої пред'являються особливі вимоги по бактерицидності, гипоаллергенности, зовнішнім виглядом і виробленому заспокійливому (для погляду пацієнта) ефекту. Кращі кольори-білий, бірюзовий, блакитний.

Спецодяг для співробітників підприємств зі сфери обслуговування. Одяг, також сприяє дотриманню високого рівня гігієни, що підкреслює чистоту і суворе дотримання санітарних норм.

Спецодяг і засоби захисту для роботи з агресивними матеріалами, середовищами і препаратами. Дуже великий сегмент спецодягу, що варіюється в залежності від галузевих норм. Такий Спецодяг забезпечує захист від самих різних шкідливих впливів.

 

Згідно з діючими стандартами, захисний спецодяг (Галузевий) ділиться на групи:

 • захисний спецодяг загального призначення (як приклад-Спецодяг із захисними вставками);
 • спецодяг, що захищає від радіоактивного впливу, опромінення (використовується співробітниками підприємств, що працюють з атомними установками, працівниками МНС ,інститутів і наукових організацій);
 • кислотозахисний Спецодяг (захищає від кислот високої концентрації);
 • нафтомаслозахисний Спецодяг (захищає від будь-яких нафтопродуктів і природних, мінеральних масел);
 • пилозахисний Спецодяг (широко використовується на виробничих підприємствах);
 • Спецодяг для захисту від органічних розчинників (використовується працівниками хімічної промисловості);
 • Спецодяг, що захищає від лугів різного виду (також застосовується в хімічній промисловості);
 • електрозахисний Спецодяг (захист від електричного струму, електростатики, магнітних полів, високочастотного впливу);
 • термозахисний Спецодяг (захищає від різних проявів високих або наднизьких температур);
 • ядозахисний Спецодяг (забезпечує захист від отруйних речовин).

 

Спецодяг для захисту в умовах високої вологості. По суті-такий Спецодяг є підрозділом в сегменті спецодягу для роботи з агресивними середовищами, матеріалами і препаратами. Але, зважаючи на широке використання в побуті, вона виділена в окремий сегмент. Такого типу Спецодяг використовують рибалки і мисливці, працівники ЖЕКів, водоканалів, асенізатори і так далі. Вологозахисний Спецодяг може бути водонепроникним, водовідштовхувальним і водотривким.

Сигнальний спецодяг. Такий тип спецодягу використовується для визначення місцезнаходження та ідентифікації співробітників певних професій (световозвращающая одяг, яскраві ідентифікують жилети і так далі).

Спецодяг для співробітників охоронних підприємств і організацій. Одяг даного типу, як правило, шиється по військовому крою. Може бути однотонною або камуфльованою.

Спецодяг для співробітників певних компаній і організацій (корпоративна Уніформа). Формений одяг виготовляється за проектами, затвердженими відповідними міністерствами, відомствами та організаціями (державними або приватними).

Залежно від типу використовуваної спеціального одягу і кліматичного пояса комплектність (самої спецодягу) може варіюватися.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору