Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Спецодяг

На сьогоднішній день спецодяг є не тільки зовнішньою відмінною рисою приналежності до певного підприємства (і певної професії). Профодяг (його зовнішній вигляд, функціональність, міцність, зносостійкість, особливі властивості) повинен відповідати специфіці професій. Він включає в себе основний одяг, верхній одяг (в холодну пору року), взуття, робочі рукавички, в ряді випадків — захисні маски, протигази, каски і так далі.

Спецодяг повинен бути зручним при носінні, а матеріал, з якого він пошитий, повинен «дихати» (так як працівник знаходиться в ньому значний час і його хороше самопочуття безпосередньо впливає на продуктивність праці). Сучасній уніформі пред'являються серйозні вимоги щодо захисту: відповідність нормам з безпеки для здоров'я ставиться на чільне місце. Також форма має і велике рекламне значення. У цьому плані в хід йдуть і корпоративні кольори підприємств, і розміщення на одязі логотипів, назви фірми, контактних телефонів. Маркетингові дослідження показали істотний вплив цих рекламних ходів на зростання довіри до компанії з боку діючих і потенційних клієнтів, тому уніформу багато підприємств намагаються поставити на службу успішному веденню бізнесу.

 

Сучасний Спецодяг підрозділяється на класи, в залежності від сфер використання. В першу чергу його можна розділити на побутову і виробничу, професійну. Виробничий одяг підрозділяється на чотири великі класи:

 • одяг для робітників;
 • одяг спеціального типу;
 • технологічний одяг;
 • Уніформа (фірмовий одяг).


У більш широкому сенсі Спецодяг ділиться на такі класи (по області використання):

Як засіб захисту від забруднення різного типу. По суті - це уніформа загального призначення. Використовується дуже широко в різних сферах.

Для роботи в умовах низьких температур. Одяг загального використання в утепленому варіанті.

Для медичних працівників. Тип спецодягу, до якої пред'являються особливі вимоги по бактерицидності, гипоаллергенности, зовнішнім виглядом і виробленому заспокійливому (для погляду пацієнта) ефекту. Кращі кольори-білий, бірюзовий, блакитний.

Для співробітників підприємств зі сфери обслуговування. Одяг, також сприяє дотриманню високого рівня гігієни, що підкреслює чистоту і суворе дотримання санітарних норм.

Засоби захисту для роботи з агресивними матеріалами, середовищами і препаратами. Дуже великий сегмент, що варіюється в залежності від галузевих норм. Такий одяг забезпечує захист від самих різних шкідливих впливів.

 

Згідно з діючими стандартами, захисний спецодяг (галузевий) ділиться на групи:

 • захисний, загального призначення (як приклад - одяг із захисними вставками);
 • що захищає від радіоактивного впливу, опромінення (використовується співробітниками підприємств, що працюють з атомними установками, працівниками МНС ,інститутів і наукових організацій);
 • кислотозахисний (захищає від кислот високої концентрації);
 • нафтомаслозахисний (захищає від будь-яких нафтопродуктів і природних, мінеральних масел);
 • пилозахисний (широко використовується на виробничих підприємствах);
 • для захисту від органічних розчинників (використовується працівниками хімічної промисловості);
 • що захищає від лугів різного виду (також застосовується в хімічній промисловості);
 • електрозахисний (захист від електричного струму, електростатики, магнітних полів, високочастотного впливу);
 • термозахисний (захищає від різних проявів високих або наднизьких температур);
 • ядозахисний (забезпечує захист від отруйних речовин).

 

Для захисту в умовах високої вологості. По суті - така уніформа є підрозділом в сегменті спецодягу для роботи з агресивними середовищами, матеріалами і препаратами. Але, зважаючи на широке використання в побуті, вона виділена в окремий сегмент. Такого типу одяг використовують рибалки і мисливці, працівники ЖЕКів, водоканалів, асенізатори і так далі. Вологозахисний одяг може бути водонепроникним, водовідштовхувальним і водотривким.

Сигнальний спецодяг. Такий тип використовується для визначення місцезнаходження та ідентифікації співробітників певних професій (световозвращающая одяг, яскраві ідентифікують жилети і так далі).

Форма для співробітників охоронних підприємств і організацій. Одяг даного типу, як правило, шиється по військовому крою. Може бути однотонною або камуфльованою.

Спецодяг для співробітників певних компаній і організацій (корпоративна Уніформа). Формений одяг виготовляється за проектами, затвердженими відповідними міністерствами, відомствами та організаціями (державними або приватними).

Залежно від типу використовуваної спеціального одягу і кліматичного пояса комплектність може варіюватися.

 

Найчастіші питання про спецодяг:

Яка спецодяг у Вас є?

Фартухи, костюми, футболки, куртки, плащі комбінезони. Всі витримані по стандартам безпеки.

Для яких спеціальностей у Вас є спецодяг?

Зварника, пожежника, охоронця, робітника загального виробництва, дорожнього робітника та інших спеціальностей.

Чому варто вибирати “Євросервіс”?

Компанія що досконально спеціалізується з пожежної безпеки в Україні.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору