Антипаніка ідеально підійде комерційним приміщенням з великою кількістю співробітників. При виникненні небезпечної ситуації використання даної системи практично повністю виключить можливість паніки і тисняви. Надійне закриття дверей, яке забезпечує дана система, дозволяє перешкоджати поширенню вогню при пожежах, так як заважає розгерметизації приміщення. Система продовжує працювати, якщо будівля охоплено вогнем, так як вона стійка до високих температур.
Замовте зворотній дзвінок на сайті або наберіть нас полюбому зручному для Вас номеру мобільного оператора або міського зв'язку, Ми відповімо на всі Ваші запитання і підберемо оптимальний варіант найбільш підходить під ваш будинок.

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам замовити продукцію з широкої лінійки протипожежних дверей для об'єктів нерухомості різного призначення. Всі наші моделі мають гарантію якості, паспорти, сертифікати відповідності та іншу дозвільну документацію. У нас ви зможете отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, пов'язаних з пожежною безпекою, купити засоби індивідуального захисту і первинні засоби пожежогасіння, пожежний інвентар і обладнання.

  Система «Антипаніка»   - це комплекс механізмів, встановлених на двері, що дозволяють при аварійній ситуації без проблем залишити приміщення. При цьому вони захищають від несанкціонованого доступу зовні. Спрацьовує механізм при спробі відкрити двері рукою або за допомогою спеціальної кнопки. Якісно продумані деталі дозволяють з легкістю відкривати його навіть похилого віку і дітям. При обмеженій видимості можна легко знайти кнопку відкриття, що життєво необхідно в небезпечних ситуаціях, наприклад, при пожежах. Ідеальними для установки будуть в школах, музеях, лікарнях, банках, адміністративних і комерційних будівлях, офісах.