Пожежна шафа являє собою тонкостінний короб з металу, призначений для безпечного зберігання пожежного крана, рукава з насадкою та іншого інвентарю. Шафи представлені на ринку в декількох варіантах виконання, але найменшим за розмірами є модель для квартири.

 

Квартирна пожежниа шафа (КПШ) - це тонкостінна коробка із задньою кришкою або без неї, в типорозмірах 30×30 сантиметрів. Шафи випускаються в білому або червоному кольорах і призначені для установки на стінах або в нішах квартир - на задній стінці розташовані отвори для кріплення шафи на саморізи або за допомогою бічних затискачів.

 

 

Конструкційні особливості дозволяють використовувати КПШ як в правому, так і в лівому варіанті - дверцята переставляються відповідно до побажань покупця. Двері шафи зазвичай виконана в суцільному варіанті, без переглядових віконець, і має вбудований замок, що закривається на ключ.

 

Комплектація КПШ включає в себе мінімальний набір первинних засобів гасіння вогнищ загоряння і задимлення - пожежний рукав з розпилювальної головкою і штуцер. Пожежний рукав для квартири згортається в рулон, а при відсутності спеціального кріплення - укладається у вигляді гармошки. Крім вентиляційних, корпус містить отвори, необхідні для підключення рукава до крана на господарсько-побутовому водопроводі.

 

Встановлюють КПШ зазвичай поруч з лічильниками споживання холодної та гарячої води, в спеціально передбаченої проектом ніші, в безпосередній близькості від крана підключення - у ванній кімнаті, туалеті або на кухні. Рекомендується встановлювати його на висоті приблизно 130-150 мм. так, що б відкритю дверці шафи в екстреній ситуації нічого не заважало.

 

У квартирних моделях зазвичай використовуються рукава з діаметром робочого отвори в 19.25-19.50 міліметрів, довжиною близько 15 метрів і тиском до 0.6 МПа. Такі параметри дозволяють формувати гасячий струмінь три метри і більше, ефективно гасити невеликі осередки загоряння, які виникають в квартирах.

 

 

Центр пожежної безпеки Евросевіс здійснює реалізацію квартирної пожежної шафи в розмірах 300×300×60 міліметрів і ідеально підходить для рукава діаметрів 19.25 міліметрів. Шафа доступна покупцям в червоному і білому кольорі. За заявкою покупця, фахівці компанії можуть укомплектувати шафу всім необхідним протипожежним інвентарем і відправити в будь-яку точку України. Крім шаф юридичним і фізичним особам України доступний повний асортимент товарів, що включають в себе вогнегасники, пожежні щити, гідранти і кранипротипожежні двері, сповіщувачі, вказівники і багато інших товарів.