3-го вересня о 04:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виникнення займання всередині кав’ярні «Франс.уа» на вулиці Семафорній Самарського району міста Дніпро.

За викликом негайно направлено чергові відділення 3-ої та 18-ої державних пожежно-рятувальних частин 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що займання виникло всередині приміщення кав’ярні, яка розташована  на першому поверсі трьохповерхового багатоквартирного житлового будинку. Пожежу ліквідовано до прибуття вогнеборців, співробітниками охоронної корпорації «Гуард».

Внаслідок пожежі пошкоджено меблі, стеля та внутрішнє облицювання стін приміщення. Загальна площа пожежі склала 3 м².

Внаслідок пожежі загиблих та постраждалих немає.

До місця виклику було залучено 11 чоловік особового складу та 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Джерело: dp.dsns.gov.ua

Читати новини про надзвичайні події, на нашому Telegram каналі.

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник