27-го травня о 01:44 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у 2-х поверховому житловому будинку розташованому на вулиці Лейтенанта Роя, Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпро.

За викликом одразу були направлені чергові відділення 3-ої, 4-ої та 18-ої державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю рятувальників до місця події було встановлено, що пожежа виникла всередині двохповерхового житлового будинку.

Вогнем пошкоджено дах будівлі, дерев’яне перекриття даху та на 1-ому та 2-му поверсі домашнє майно на загальній площі 160 м² .

Внаслідок пожежі постраждало 2 дитини: хлопчик та дівчинка (2008 року народження), які з попереднім діагнозом отруєння продуктами горіння (в задовільному стані) направлені до Обласної дитячої клінічної лікарні м. Дніпро.

Пожежу локалізовано о 02:38 та ліквідовано о 03:12.

До гасіння пожежі залучено 23 чоловіка особового складу та 5 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління.

Джерело: dp.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник