13-го квітня о 04:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в багатоповерховому житловому будинку за адресою: місто Дніпро, Новокодацький район, ж/м Покровський.

За викликом негайно направлено чергові відділення 2-ої та 4-ої державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю до місця виклику вогнеборці встановили, що з вікна 4-го під’їзду 9-ти поверхового житлового будинку спостерігається відкрите полум’я та йде щільний дим. На сходовій клітині 6-го поверху горить будівельне сміття на площі 6 м².

Пожежу локалізовано о 04:53 та ліквідовано о 05:06.

Внаслідок пожежі загиблих та постраждалих немає.

До гасіння пожежі залучено 8 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Джерело: dp.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник