24 березня о 20:32 у 12-типоверховому житловому будинку на пр. Перемоги сталася пожежа. Горіла одна з квартир на першому поверсі.

На час прибуття рятувальників вогнем були охоплені домашні речі та меблі в даній квартирі на площі близько 30 кв.м. Осередок займання знаходився на кухні, де вогнеборці знайшли тіло загиблої 78-річної жінки. Внаслідок горіння утворилось сильне задимлення сходової клітини. Під час проведення розвідки між 5-м і 6-м поверхами рятувальники виявили тіло ще одного загиблого. Ним виявився чоловік 2004 року народження.

В ході подальшої рятувальної операції надзвичайники врятували за допомогою висувної пожежної драбини з вікна 2-го поверху 31-річну жінку з 2-річною дитиною. Ще 10 мешканців були евакуйовані на свіже повітря.
Пожежу локалізували о 20:59 та 22:04 ліквідували повністю. До пожежогасіння залучались 3 оперативні відділення ДСНС у складі 16-ти осіб особового складу, 3-х автоцистерн та 1-ї автодрабини.

З родичами загиблих працював психолог ДСНС, надаючи їм психологічну підтримку. Причина виникнення загоряння встановлюється.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ПОЖСОЮЗ пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник