14 грудня о 08:57 до Служби порятунку "101" у м. Городня надійшло повідомлення про пожежу ремонтної майстерні автомобілів по вул. Чернігівська, 99, яка знаходиться на території ПрАТ «Городнянське АТП 17438».

До місця події оперативно прибуло три відділення 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини з м. Городня та 1 відділення 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області з м. Сновськ. На час їх прибуття вогонь вирував в середині боксів та розповсюдився на дах будівлі. Завдяки оперативним діям вогнеборців пожежу о 10:01 локалізовано та об 11:21 остаточно ліквідовано. А також врятовано два автомобілі ВАЗ-2121 та CHERY Amulet.

В результаті пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 100 м²., автомобіль ВАЗ-2106 та УАЗ-452, пошкоджено внутрішнє облицювання стін на площі 60 м²., обладнання та інструмент.  Жертв та постраждалих немає. На гасіння пожежі залучалось 12 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.

Ймовірною причиною пожежі послужило  порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. 

Джерело: У ДСНС України у Чернігівській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник