У місті мільйоннику метро завжди буде найшвидшим і затребуваним видом транспорту. Але одна єдина іскра, що стала причиною загоряння, може привести до найскладніших і тяжких наслідків, оскільки багато пасажирів поняття не мають про те, як діяти при виникненні пожежі в метро.

 

Не будьте тими, хто не знає як себе вести! Збережіть для себе ці правила:

 

Дихайте тільки через хустку або одяг. Ця дія має бути автоматичниа. Від задимлення, токсичних речовин і попелу щільність тканини здатна вберегти.

 

Скористайтеся вогнегасником. Місця зберігання вогнегасників в вагонах метро позначені спеціальними зображеннями. Знайдіть таке і скористайтеся вогнегасником в зоні спалаху.

 

Зв'яжіться з машиністом. Ви можете доручити це найближчого від вас пасажиру, але гарантії, що він зв'яжеться з машиністом немає, оскільки людина в стані стресу далеко не завжди може зібратися з думками і зрозуміти, що від нього вимагається.

 

Використовуйте вікно в торці вагона. У торці вагона завжди є вікно через яке можна перебратися в інший вагон. Якщо полум'я стає некерованим, дістаньтеся до вікна раніше, ніж вогонь на заваді цьому.

 

Пропустіть дітей і людей похилого віку. Піддавшись паніці, ви ризикуєте забути про правила, тому так важливо якомога частіше перечитувати їх, повторювати і не полінуватися витратити час на навчання тому, як взяти себе в руки в критичній ситуації. Пам'ятайте, що діти і люди похилого віку - найбільш незахищені пасажири метро. Допомагайте їм у першу чергу!