6-го вересня о 10:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про задимлення в будівлі дошкільного навчального закладу «Чайка» на вулиці Братській Заводського району міста Кам’янське.

За викликом одразу були направлені чергові відділення 7-ої державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що займання виникло в підвальному приміщенні будівлі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Чайка». Горіли електричні автомати та електропроводка. Керівництво та персонал садочка вивело всіх дітей з будівлі до прибуття вогнеборців.

Вогнем пошкоджено електричні автомати  на площі 0.5 м². та електричний кабель на площі 2 м.пог.

Внаслідок події загиблих та постраждалих немає.

Пожежу локалізовано о 10:50 та ліквідовано о 11:06.

До ліквідації пожежі залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління.

Джерело: dp.dsns.gov.ua

Читати новини про надзвичайні події, на нашому Telegram каналі.

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник