15 березня о 06:13 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу у квартирі на останньому поверсі 12-типоверхівки на вулиці В.Зубенка 17 міста Харкова.

До місця пожежі негайно було направлено 3 відділення служби порятунку на автоцистернах та одне відділення на автодрабині.

По прибуттю рятувальників стало відомо, що у квартирі на дванадцятому поверсі в кухні та коридорі горіли домашні речі на площі приблизно 10 м².

У задимленій кімнаті знаходилась господарка оселі, жінка 1939 року народження. Рятувальники негайно винесли її на свіже повітря та надали першу домедичну допомогу. Потім її оглянули лікарі швидкої та госпіталізували до 2-ї лікарні Харкова.

Крім того з будинку рятувальниками було евакуйовано 10 чоловік.

Локалізація пожежі відбулась о 06:35, а повна її ліквідація — о 07:33.

Причина пожежі встановлюється.

Джерело: ГУ ДСНС України у Харківській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник