15 червня о 23:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у 7-ми поверховій виробничій будівлі приватного підприємства, що за адресою: м. Харків, вул. Киргизька, 19. З повідомлення стало відомо про загоряння на технічному поверсі.

До місця події направили 4 оперативні відділення ДСНС на автоцистернах, автодрабину, автомобіль газодимозахисної служби та штаб пожежогасіння. На момент прибуття рятувальників горіли відходи виробництва з магнію та верстат на площі близько 25 м².

На гасіння вогню подали пінний генератор, а також водяний ствол на охолодження конструктивних елементів будівлі. Через сильне задимлення вогнеборці працювали в апаратах захисту органів дихання.

О 00:46 пожежу локалізовано, о 02:48 - ліквідовано. Завдяки оперативним та професійним діям рятувальників вогонь не розповсюдився на сусідні приміщення. Загиблих та травмованих осіб немає.

Причина виникнення займання встановлюється.

Джерело: ГУ ДСНС України у Харківській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник