15 вересня о 03:28 на номер «101» надійшло повідомлення про те, що за адресою: м. Харків, пр. Гагаріна, 170 на автостоянці горять автомобілі.

До місця виклику відразу було направлено 3 відділення пожежно-рятувальної служби ДСНС на автоцистернах. На момент прибуття рятувальників вогнем повністю був охоплений автомобіль «Toyota Rav 4» на площі 5 м². Відкрите полум‘я також завдало шкоди ще 5-м авто, що стояти впритул: двом «Toyota Camry», ще одному «Toyota Rav 4», а також «Daewoo Lanos» та «Hyundai IX». У всіх них різні ступені пошкодження.

Рятувальники негайно вжили заходи щодо гасіння пожежі. Палаючі автомобілі рятувальники вкрили шаром піни. Вогонь локалізований о 03:36, а о 04:35 ліквідований. Постраждалих немає. Причина виникнення пожежі та сума заподіяних збитків наразі з’ясовуються.

Джерело: ГУ ДСНС України у Харківській області

Читати новини про надзвичайні події, на нашому Telegram каналі.

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник