18 грудня о 12:07 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС області надійшло повідомлення про пожежу торговельного центру «Ріко», що на проспекті Миру в обласному центрі.

За підвищеним номером виклику до місця події було негайно направлено чергові відділення рятувальників Хмельницького гарнізону. На момент прибуття першого підрозділу площа пожежі сягнула 152 м²., існувала загроза для життя й здоров’я відвідувачів і працівників об’єкту. Під час розвідки було встановлено, що пожежа виникла на 4-му поверсі у загальному коридорі будівлі.

Під час гасіння пожежі за допомогою висувних драбин та ланками газодимозахисників по сходових клітинах вогнеборці врятували з відрізаних полум’ям приміщень шість людей, та 23 — евакуювали.

Завдяки оперативним та злагодженим діям бійців ДСНС пожежу вдалося ліквідувати у найкоротші терміни та запобігти розповсюдженню вогню на численні офісні приміщення торговельного центру.

Локалізація пожежі відбулась о 12:28, а її остаточна ліквідація — о 12:44.

Загалом до гасіння пожежі залучалося 29 чоловік особового складу та 6 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

Причину загоряння наразі з’ясовують фахівці.

Джерело: ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник