14 червня о 13:21 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на вул. Нахімова, 12, що у Подільському районі столиці.

На місце події було направлено рятувальників 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю було встановлено, що пожежа виникла на території одного із заводів столиці в окремо розташованій 1-поверховій недіючій металевій виробничій будівлі, розміром 10×10 м. Сталося загоряння покрівлі на площі 30 м²., з розповсюдженням на будівельне сміття на площі 10 м². Бійці відразу ж приступили до гасіння пожежі.

О 13:44 пожежу було локалізовано, а о 13:50 - ліквідовано.

Внаслідок пожежі пошкоджено дерев’яну обрешітку на площі 30 м².

При слідуванні з місця пожежі, рятувальники отримали повідомлення, що на тому ж заводі сталося загоряння зернових відходів в металевому бункері 20 м³. Рятувальники відразу ж по прибуттю, локалізували займання о 14:20 та вже о 14:27 – ліквідували. На місці події було задіяно 2 одиниці основної пожежно-рятувальної техніки та 10 чоловік особового складу підрозділів Головного управління.

Причина виникнення пожежі встановлюється.
Жертв та постраждалих немає.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник