11 березня о 13:56 до оперативно-координаційного центру Головного управління надійшло повідомлення про пожежу на проспекті Броварському, що у Дніпровському районі столиці.

На місце події направлено найближчі пожежно-рятувальні підрозділи за підвищеним рангом виклику. По прибуттю перших бойових розрахунків було встановлено, що горить 2-поверхова дерев'яна будівля, з розповсюдженням вогню на поруч розташовані будівлі. Загальна площа пожежі складала 300 м².

О 15:21 пожежу було локалізовано, та о 15:56 ліквідовано.

Гасіння пожежі ускладнювалось тим, що основні конструкції будівель дерев'яні, по яким доволі швидко розповсюджувалось полум'я.

Жертв та постраждалих немає.

Причину виникнення пожежі встановлюватиме слідство.

На місці події було задіяно 6 одиниць основної та спеціальної техніки та 26 чоловік особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Джерело: kyiv.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник