20 квітня о 14:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу у магазині, за адресою: просп. Повітрофлотський, 66, що у Солом’янському районі столиці.

До місця виклику було направлено рятувальників з найближчих рятувальних підрозділів. По прибуттю до місця виклику було встановлено, що в 1-поверховій окремо розташованій будівлі магазину, ймовірно через проведення зварювальних робіт, сталося загоряння обшивки стін коридору, біля запасного виходу. Рятувальники відразу ж приступили до гасіння пожежі а також евакуації працівників та відвідувачів магазину.

О 14:30 пожежу на площі 5 м² було локалізовано, а вже за дві хвилини - ліквідовано.

На місці події було задіяно 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 10 чоловік особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Остаточну причину виникнення пожежі встановить слідство.

Жертв та постраждалих немає.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник