3 березня о 06:46 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що на вул.Академіка Курчатова, 5, що у Деснянському районі столиці - виникла пожежа.

На місце події було негайно направлено рятувальників найближчих пожежно-рятувальних частин. По прибуттю вогнеборці встановили, що сталося загорання на даху у вентиляційній конструкції в 2-поверховій адміністративній будівлі. Рятувальники відразу приступили до гасіння пожежі.

О 07:14 пожежа була локалізована, а о 07:17 ліквідована на площі 2 м².

До ліквідації пожежі було задіяно 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 22 особи особового складу підрозділів Київського гарнізону.

Загиблих та травмованих немає.

Причина виникнення пожежі наразі з’ясовується.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник