12 квітня о 09:21 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла на вул. Олени Теліги, 41, що у Шевченківському районі столиці.

На місце події негайно прибули рятувальники з найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. По прибуттю, вогнеборці встановили, що загоряння виникло в одній із квартир на 3 поверсі 9-поверхового житлового будинку, на площі 20 м². Не гаючи часу, бійці відразу ж приступили до гасіння пожежі.

О 10:01 пожежу було локалізовано, та о 10:14 - ліквідовано.

В ході ліквідації, в квартирі було виявлено жінку, яку рятувальники негайно винесли з квартири та передали медикам. Потерпілу з попереднім діагнозом гостра реакція на стрес та отруєння продуктами горіння госпіталізовано до медичного закладу.

На місці події було задіяно 4 одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки а також 15 чоловік особового складу.

Обставини виникнення пожежі встановить слідство.

Джерело: www.dsns.gov.ua


Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник