27 січня о 05:54 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на пр. Героїв Сталінграда, 7-А, що в Оболонському районі столиці.

На місце виклику було направлено рятувальників 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини та Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. По прибуттю було встановлено, що у 9-поверховому житловому будинку на 3 поверсі сталося загоряння на балконі, з розповсюдженням полум’я на квартиру на загальну площу 20 м². та розповсюдженням на балкони верхніх поверхів. Не гаючи часу, рятувальники відразу приступили до евакуації людей та гасіння пожежі.

О 06:16 загоряння було локалізовано та о 06:24 ліквідовано.

Внаслідок пожежі в квартирі на 3 поверсі балкон та кімната згоріли повністю, на кухні частково згоріли та пошкоджено меблі та особисті речі, закопчено стіни та стелю квартири. Також пошкоджено обшивку балконів та особисті речі на 4 та 5 поверхах.

На щастя, на момент виникнення пожежі, в квартирі на 3 поверсі вдома нікого не було, в квартирах вище мешканці вчасно відчули запах диму та самостійно покинули помешкання до приїзду рятувальників.

На місці події було залучено 5 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 20 чоловік особового складу.

Жертв та постраждалих немає.

Причина виникнення пожежі встановлюється правоохоронними органами.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник