26 лютого, о 01:30 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що в житловому будинку на вул. Предславинській, 12, що у Печерському районі столиці, виникла пожежа.

До місця виклику негайно було направлено рятувальників із найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. Прибувши, вогнеборці встановили, що на 1-му поверсі 9-поверхового житлового будинку в одній із квартир, переобладнаних під офісні приміщення, виникла пожежа. Не гаючи часу, рятувальники відразу ж приступили до гасіння пожежі. Через сильне задимлення, із верхніх поверхів на безпечну відстань було виведено 8 чоловік.

О 01:54 бійці локалізували займання на площі 15 м², а о 02:12 – ліквідували.

Внаслідок пожежі згоріли особисті речі, закопчені стіни загального коридору, кімнати та балкон 2 поверху.

На місці події було задіяно 4 одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 15 чоловік особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Причина виникнення пожежі наразі з'ясовується.

Жертв та постраждалих немає.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник