8 липня об 11:41 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу у 16-поверховому житловому будинку, яка виникла на просп. Правди, 104, що у Подільському районі столиці.

На місце події негайно прибули вогнеборці найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. По прибуттю, бійці встановили, що на 2-му поверсі горить балкон з розповсюдженням полум’я на кухню. У квартирі нікого не було. Під час гасіння пожежі із сусідніх помешкань було виведено 5 осіб на безпечну відстань.

О 12:09 рятувальники локалізували загоряння на площі 15 м² та о 12:26 – ліквідували.

На місці було задіяно 4 одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 15 чоловік особового складу.

За попередніми даними, на момент виникнення пожежі у квартирі перебувало 3 неповнолітніх дітей. Старший, 12-річний хлопчик, помітивши займання, зателефонував до Служби порятунку 101 та вивів двох менших сестричок 9-ти та 10-ти років із помешкання. На щастя, ніхто не постраждав.

Причину виникнення пожежі наразі встановлюють правоохоронні органи.

Джерело: kyiv.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник