22 грудня о 15:42 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що на вул. Святошинській, 32, що у Святошинському районі столиці, видно чорний густий дим.

До місця виклику негайно було направлено рятувальників з найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. По прибуттю було встановлено, що пожежа виникла в складському приміщенні, розміром 100х30 м. Попередньо площа пожежі 200 м²., є загроза розповсюдження вогню на сусідні приміщення. Не гаючи часу, вогнеборці відразу приступили до гасіння пожежі.

Під час гасіння пожежі сталося обрушення покрівлі площею 300 м². Рятувальниками було винесено 3 кисневих балони.

О 16:31 пожежу на площі 1500 м². було локалізовано.

До ліквідації пожежі залучено 16 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 59 чоловік особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник