4 січня о 12:14 до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу у 2-поверховій офісно-складській будівлі на проспекті Повітрофлотському, 66, що у Солом’янському районі столиці.

На місце події одразу ж було направлено чергові відділення з найближчих пожежно – рятувальних підрозділів. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що займання виникло на 2-поверсі в офісному приміщенні, на площі 50 м². Вогнеборці відразу ж приступили до гасіння пожежі.

О 12:54 рятувальники пожежу локалізували, а о 12:58 – ліквідували.

До ліквідації пожежі було залучено 11 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, близько 42 чоловіка особового складу, а також Штаб ГУ ДСНС України у м. Києві.

Загиблих та травмованих немає.

Причина виникнення пожежі наразі з’ясовується.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник