8 вересня о 19:40 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на вул. Дегтярівській, 49, що у Шевченківському районі столиці.

До місця виклику відразу ж було направлено рятувальників з найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. Як виявилося, пожежа виникла в одній із кімнат на 6-поверсі 9-поверхового гуртожитку на площі 10 м². Не гаючи часу, бійці приступили до гасіння пожежі.

О 20:11 пожежу вогнеборці локалізували, а о 20:12 - ліквідували.

Внаслідок пожежі згоріло та пошкоджено меблі, побутову техніку, особисті речі, віконні рами, закопчено стіни та стелю кімнати.

На місці події було задіяно 6 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 25 чоловік особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Жертв та постраждалих не має.

Причина виникнення пожежі встановлюється.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Читати новини про надзвичайні події, на нашому Telegram каналі.

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник