14 червня о 02:41 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшла інформація щодо пожежі на вул. Богатирській, що в Оболонському районі столиці.

До місця події було направлено рятувальників 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю до місця виклику, було встановлено, що на території житлового кооперативу в 1-поверховому дерев'яному дачному будинку, розміром 4×5 м, виникла пожежа. На момент прибуття вогнеборців будівля була повністю охоплена вогнем. Бійці відразу ж приступили до гасіння пожежі. Власників будинку на місці події не було.

О 03:26 рятувальники локалізували займання, а о 03:52 – ліквідували.

Внаслідок пожежі будівля згоріла повністю.

На місці події було задіяно 2 одиниці основної пожежно-рятувальної техніки та 10 чоловік особового складу підрозділів ГУ ДСНС України у м. Києві.

Причина виникнення пожежі наразі з’ясовується.
Жертв та постраждалих немає.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник