13 травня о 22:26 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на вул. Ярославів Вал, 15-А, що у Шевченківському районі столиці.

На місце події було направлено рятувальників з найближчих пожежно-рятувальних частин. По прибуттю на місце події було встановлено, що в 3-поверховій недіючій будівлі в підвальному приміщенні сталося загоряння сміття на площі 30 м². Вогнеборці відразу приступили до гасіння пожежі. 

О 23:02 загоряння було локалізовано та о 23:18 - ліквідовано.

Внаслідок пожежі закопчено стіни та стелю підвального приміщення.

На місці події було залучено 3 одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також  13 осіб особового складу підрозділів Головного управління.

Жертв та постраждалих немає. 

Причину займання встановлюватиме слідство.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник