18 січня о 14:29 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла на вул. Жмеринській, 24, що у Святошинському районі столиці.

На місце події негайно прибули вогнеборці 9-ї державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю, бійці встановили, що загоряння сталося у квартирі на 1-му поверсі 9-поверхового житлового будинку. Під час розвідки, рятувальники виявили в кімнаті на ліжку чоловіка, який знаходився в осередку пожежі. Бійці вивели його по сходовій клітині та передали бригаді швидкої допомоги.

О 14:58 вогнеборці локалізували займання на площі 5 м² та о 15:08 – ліквідували.

На місці було задіяно 4 одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 15 чоловік особового складу.

Причина пожежі наразі встановлюється.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник