14 квітня о 03:44 до оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про загорання автомобіля у с. Петропавлівська Борщагівка на вул. Миру.

На місце виклику терміново направлено чергові караули 34-ї та 62-ї Державних пожежно-рятувальних частин м. Вишневе та ПСО с. Петропавлівська Борщагівка.

По прибуттю на місце події, рятувальники встановили, що полум’я охопило 4 автівки. Багато часу було втрачено за рахунок того, що припарковані автомобілі не давали змогу пожежній техніці оперативно дістатися до місця події. Вогнеборцям довелось маневрувати поміж усіма перешкодами, більшість з яких створили самі водії. Щільність паркування автомобілів місцевих жителів була такою, що пожежному авто довелося під’їжджати по тротуарам і газону.

Пожежу вдалось локалізувати о 04:25 та повністю ліквідували о 05:05.

На гасінні було задіяно 11 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.

Причина пожежі встановлюється.

Слід зазначити, що водії оперативних автомобілів, за діючим законодавством, будуть нести відповідальність, якщо пошкодять чиєсь авто.

Іноді розчистити шлях пожежним допомагають місцеві жителі. Щоб здвинути авто, потрібно немало рук, але полум'я з квартири і стовп чорного диму «пришвидчують» дії.

Автомобілісти ставлять машини над люками де знаходяться гідранти, також не замислюючись. Води в пожежному автомобілі вистачає на хвилини. Прокладати рукавну лінію тоді потрібно на сотні метрів.

А щоб розгорнути автодрабину, потрібен майданчик 4 на 8 метрів, аби врятувати людей.

Ми повинні усвідомлювати, - це «магія асфальту», скільки його не кладуть, все одно він буде максимально зайнятий. На найширших ділянках може з'явитися і третій ряд припаркованих - посередині. І якщо в будинку багато поверхів і у кожного мешканця є машина, то щось з цим треба робити, тому що швидка або пожежні все одно рано чи пізно приїдуть...

Джерело: ГУ ДСНС України у Київській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник